Oszczędne nawadnianie

brak zdjęciaKażdy miłośnik zieleni wie, jak wielkie znaczenie ma nawadnianie trawników. Bez niego ciężko cieszyć się intensywną zielenią i równomiernym rozrostem trawy. Niestety, wiąże się ono z dużymi kosztami za wodę oraz mnóstwem zmarnowanego czasu i energii. A wcale nie musi tak być. Firma Hubik oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że nawadnianie trawników nie wymaga wysiłku. Podlewanie nowoczesnym systemem kropelkowym to również spora oszczędność wody co nie jest bez znaczenia dla środowiska oraz naszej kieszeni. Zapraszamy do zapoznania się z tym nowatorskim systemem nawadniania.

Elewacje drewniane dla twojego domu

brak zdjęciaJeśli stoisz przed wyzwaniem, czy pomalować swój dom i zatrudnić ekipę lub samemu położyć elewacje drewniane na ścianach twojego domu, odwiedź najpierw stronę internetową deskielewacyjne.pl przed podjęciem decyzji. Firma IdeaGarden zajmuje się sprzedażą desek elewacyjnych, które obecnie są hitem na rynku przy wykańczaniu lub odświeżaniu elewacji. Egzotyczne deski elewacyjne są wykonane z różnych gatunków drewna, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i różnej wielkości. Nasz wykwalifikowany personel doradzi przy wyborze odpowiedniej deski, sposobie montażu i odpowiedniej pielęgnacji. Elewacje drewniane z egzotycznych desek możesz zamontować samodzielnie, co znacznie zmniejszy koszt remontu, o którym myślisz. Zapraszamy.

Szlifowanie posadzek sposobem na usunięcię zarysowań

brak zdjęciaInteresuje cię odnowienie nawierzchni wykonanej z granitu? Skorzystaj z usług firmy PIONIER specjalizującej się w tej pracy. Firma działa od kilku lat na rynku. Może poszczycić się pozytywnymi opiniami o wykonanej przez wykwalifikowaną załogę pracy a w szczególności o dostosowaniu terminu do kalendarza klienta. Przed przystąpieniem do realizacji zadania doradca ocenia ich zakres. Szlifowanie posadzek odbywa się na mokro, więc nie istnieje obawa zakurzenia innych powierzchni. Na wykonane prace udzielana jest gwarancja. Szlifowanie posadzek wymaga zakonserwowania jej powierzchni przed ponownym uszkodzeniem i wchłanianiem np. rozlanego soku. Używamy do tego specjalnych środków, aby jak najdłużej cieszyć się odnowioną podłogą.

Hurtownia Kamienia Naturalnego posiada w ofercie kamień naturalny z różnych stron świata.

brak zdjęciaHurtownia Kamienia Naturalnego - Chrobak specjalizuje się w dystrybucji produktów budowlanych z kamienia naturalnego. Firma posiada rozległe kontakty w branży i oferuje zarówno kamień wewnętrzny, jak i kamienie elewacyjne z różnych stron świata. W przedsiębiorstwie można zaopatrzyć się w produkty pochodzące z Chin, Grecji, Turcji, Bułgarii i Indii. Firma posiada duże zaplecze magazynowe, gdzie składowane są produkty do natychmiastowego odbioru lub wysyłki. Obsługa zamówień prowadzona jest bardzo sprawnie, a pracownicy dysponują wszelką wiedzą w zakresie oferowanego asortymentu. Zarówno kamień wewnętrzny, jak i zewnętrzny to wspaniały pomysł na modną i estetyczną elewację ścian.

http://www.biuro-zabrze.pl

powierzchnie biurowe do wynajęcia gliwiceWłaściciele firm usługowych często poszukują lokali biurowych w atrakcyjnej lokalizacji. Fakt ten w pełni respektuje P.W. "JA"NOW-AN", posiadające powierzchnie biurowe do wynajęcia. Gliwice i Zabrze to sąsiadujące ze sobą miasta, wypełnione szeregiem firm działających w różnych branżach. Nowoczesny, w pełni wyposażony biurowiec, usytuowany w obrębie ważnych dróg wojewódzkich i krajowych, w bezpośrednim sąsiedztwie pętli autobusowo-tramwajowej, a w nim zróżnicowane pod względem metrażu powierzchnie biurowe do wynajęcia Gliwice, to realna odpowiedź na potrzeby śląskich przedsiębiorców, poszukujących optymalnej i dogodnej lokalizacji własnego biura.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7