http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-balsam-pod-prysznic-maslo-arganowe-wosk-pszczeli

żelMycie ciała to bardzo ważny zabieg, nie tylko higieniczny. Jeśli dobrze wybierze się preparat myjący, można będzie uczynić z kąpieli znacznie więcej niż tylko zabieg ważny dla higieny. Gdy będzie to żel Le Petit Marseillais, prysznic stanie się wspaniałym rytuałem pielęgnacyjnym, w dodatku doskonale relaksującym i niezwykle przyjemnym. A który z tych produktów wybrać? Wszystkie żele są tak samo dobre, warto więc wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje preferencje zapachowe. Produkty Le Petit Marseillais wytwarzane są ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego, co wpływa na ich wspaniałe właściwości oraz cudowne, naturalne zapachy. Każdy żel Le Petit Marseillais jest więc wspaniałym wyborem, bez względu na to, którą z propozycji się wybierze. A jest ich bardzo wiele, są to liczne nuty zapachowe, pojedyncze bądź łączone w niepowtarzalne, cudowne kompozycje. Warto je poznać.

https://www.listerine.pl/płyn-do-płukania-jamy-ustnej/płyn-do-płukania-jamy-ustnej-listerine-total-care-

płyn do płukania ustProblem nieświeżego oddechu dotyczy ogromnej liczby osób. Nie wszyscy, którzy go mają, zdają sobie z tego sprawę, ale osoby, które o tym wiedzą, zwykle bardzo się tym trapią i starają się stosować różne metody, by z tym walczyć. Popularne jest na przykład stosowanie dezodorantów do ust, żucie gumy czy nawet sięganie po specjalne tabletki. Tymczasem powinno się zwalczyć ten problem od podstaw, czyli podziałać na jego przyczynę. Płyn do płukania ust Listerine usunie przyczynę nieświeżego oddechu, czyli bakterie rozwijające się w jamie ustnej, podczas gdy gumy czy tabletki mogą tylko na krótki czas zamaskować przykry zapach. W dodatku produkty te jedynie odświeżają oddech, a bakterie nie tylko powodują niemiłą woń, ale też wywołują choroby jamy ustnej. Płyn do płukania ust pozwala ochronić się także przed tym.

Skąd dowiedzieć się wszystkiego o miesiączce?

menstruacjaSpośród wszystkich zmian zachodzących u dziewcząt w okresie dojrzewania menstruacja jest niewątpliwie najważniejszą z nich. Dziewczyny czekają na ten moment, ale też nieco się go boją, zwłaszcza że jest to wielka niewiadoma i często nie ma się wystarczających wiadomości na ten temat. Można je znaleźć na stronie Myob, która powstała specjalnie po to, by rozwiewać wątpliwości dojrzewających dziewczynek. Odwiedzić ją powinny przede wszystkim te osoby, które nie są w stanie znaleźć informacji na ten temat w tradycyjny sposób, czyli rozmawiając z mamą czy inną dorosłą kobietą. Dotyczy to wielu osób, gdyż menstruacja często jest tematem wstydliwym.

http://spa-ustron.pl/2018/02/06/fizykoterapia-warto-korzystac/

fizykoterapia co to jestSzukasz ukojenia i relaksu dla swojego ciała i duszy? Koniecznie przyjedź do Ustronia, by w progach Medical Spa Prestige Club zaznać luksusu, zadbać o swoje ciało w strefie medical, spa, fitness. Usłyszałeś od lekarza, że powinieneś skorzystać z fizykoterapii? Nasze spa idealnie nadaje się do skorzystania z tego rodzaju zabiegów. Fizykoterapia co to jest? Jest to jedna z form fizjoterapii, w której należy na nasze ciało oddziaływać jakimiś bodźcami zewnętrznymi - bodźcami naturalnymi lub specjalnymi urządzeniami. Jeśli potrzebujesz regeneracji, przyjedź do uzdrowiska Ustroń i już nigdy nie zadasz sobie pytania: fizykoterapia, co to jest?

Krem barierowy dla alergików na nikiel.

brak zdjęciaAlergia na nikiel zazwyczaj objawia się bardzo szybko.Już po kilku godzinach kontaktu z alergenem możemy zauważy objawy takiego uczulenia.Nie warto wtedy działać na własną rękę.Jeśli nie jesteśmy pewni, że jest to alergia na nikiel to warto skontaktować się z alergologiem.My czy też nasze dzieci możemy zauważyć wysypkę na skórze oraz towarzyszące jej swędzenie.Do tego skóra często jest zaczerwieniona oraz po dłuższym czasie łuszczy się.Alergia niklowa zdjęcia jest skuteczna w leczeniu jednakże wymaga ona odizolowania od alergenu.Dlatego też, jeśli mamy biżuterię, która posiada nikiel to musimy się jej pozbyć.Alergia niklowa zdjęcia jest już mniejszym problemem, ponieważ stworzono krem barierowy, który chroni nas przed alergenem zapobiegając powstawaniu skutków ubocznych tej alergii.Jest on używany jak zwykły krem do rąk.Nie podrażnia skóry i jest odpowiedni nawet dla osób ze skórą atopową.Warto zakupić taki krem barierowy, jeśli pomimo zakazu kontaktu z alergenem musimy pracować w miejscu, gdzie jest on obecny.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8