Doświadczenie w budowaniu mebli sklepowych

brak zdjęciaProwadzisz sklep i szukasz sprawdzonych sposobów? Chcesz dobrze wyeksponować swoje produkty? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która proponuje ciekawe rozwiązania. Od lat robimy meble sklepowe na zamówienie. Mogą mieć one zatem niestandardowy wymiar oraz wygląd. Dzięki nam w Twoim sklepie wszystko będzie na swoim miejscu, a klienci spokojnie będą mogli przeglądać dostępne produkty. Meble sklepowe na zamówienie to między innymi półki, szafki, gabloty oraz wiele innych. Są one wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu prezentują się idealnie i są niezwykle wytrzymałe. Współpracujemy ze stolarnią, która dostarcza nam najlepsze produkty. Towar dostarczamy bezpłatnie na terenie Wrocławia. Jeśli szukasz sprawdzonych sposobów, zapraszamy.

Opakowania foliowe, folie termokurczliwe i reklamowe

brak zdjęciaJesteśmy znanym i cenionym w kraju producentem foli spożywczych oraz opakowań polietylenowych, które są wykorzystywane we wszystkich gałęziach gospodarki. Posiadamy świetnie wyposażony park maszynowy, w którym stosowane są innowacyjne maszyny i nowoczesne technologie produkcyjne. W zakładzie wytwórczym produkowana jest folia termokurczliwa, opakowania reklamowe oraz folie stosowane w bindowaniu palet i przygotowywaniu przesyłek kurierskich. Dostarczamy wszystkie rodzaje folii opakowaniowych do produktów spożywczych oraz wyrobów przemysłowych. Folia termokurczliwa znajduje zastosowanie w pakowaniu serów, wędlin owoców i innych produktów spożywczych. Nasze wyroby posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością i są odporne na działanie różnorodnych czynników fizykochemicznych. Jako firma rodzinna przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych produktów oraz obsługi klienta. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie zakładów produkcyjnych i przetwórczych w folie i opakowania wszystkich typów.

Lukier plastyczny to sposób na fantastyczne wypieki

brak zdjęciaKupując w cukierniach torty czy ciasteczka, czasem można zastanawiać się, jak powstały piękne dekoracje je zdobiące. Dużą część z nich tworzy lukier plastyczny - substancja, która daje olbrzymie możliwości dekoracyjne, a przy tym jest bardzo łatwa w zastosowaniu, gdyż jest to gotowy lukier, który wystarczy rozwałkować albo wyciąć czy ulepić z niego dowolne dekoracja. Lukier plastyczny, który oferuje sklep Cukierniczy Raj, cechuje się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu z jego pomocą można wyczarować niezwykłe wypieki, zachwycająca swoim kunsztem. Nawet początkujący cukiernik czy osoba o nieszczególnych zdolnościach manualnych doskonale poradzi sobie z uformowaniem lukru w dowolny kształt. By uzyskać idealnie gładką powierzchnię, jaka często wieńczy torty czy ciasta, wystarczy lukier rozwałkować, zaś lepienie z niego jest tak samo łatwe, ponieważ jest on równie plastyczny, jak plastelina. Przy tym oczywiście cechuje się dużymi walorami smakowymi, jest to więc ze wszech miar doskonały wybór.

http://www.efekt.eu/producent-opakowan.html

producent opakowań foliowychZajmujemy się wytwarzaniem foli spożywczej oraz toreb do pakowania pieczywa czy innych rodzajów żywności. Stosujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, a wytwarzane przez nas opakowania charakteryzują się najwyższą jakością i posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczające do stosowania w przemyśle spożywczym. Jako producent opakowań foliowych, współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu dziedzin gospodarki, dostarczając folie i torby do pakowania różnorodnych wyrobów przemysłowych. Nasza firma wyposażona jest w plotery sterowane cyfrowo oraz nowoczesne drukarki wykonujące napisy, grafiki i oznaczenia produktowe na opakowaniach. Zapewniamy sprawną i terminową realizację zamówień, ponieważ akcesoria opakowaniowe produkujemy w sposób taśmowy. Jesteśmy firmą znaną i cenioną w branży, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie najwyższych standardów w obsłudze klienta. Jako producent opakowań foliowych wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania celofanu i polietylenu dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Lepienie w glinie - pomysł na prezent

brak zdjęciaRozwija kreatywność, zdolności manualne, relaksuje i polepsza samopoczucie - takie zalety ma lepienie w glinie. Świetnym pomysłem na prezent (także dla siebie) są warsztaty ceramiczne. Rezerwacja na zajęcia możliwa jest poprzez naszą stronę internetową. W ofercie mamy zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. Dla pełnoletnich uczestników przygotowaliśmy zajęcia dwugodzinne, jedno- oraz trzydniowe. Istnieje też możliwość zwiedzania fabryki. Wszystkie nasze spotkania prowadzone są przez instruktorów, którzy wyjaśnią podstawowe pojęcia związane z gliną i pomogą w wykonaniu pierwszych naczyń oraz ich zdobień. To niepowtarzalna okazja do poznania z bliska warsztatu garncarskiego oraz poszerzenia horyzontów. Tych, którzy pierwsze spotkanie z gliną mają już za sobą, przekonywać nie trzeba, że to świetna forma zabawy, a efekty mogą być zachwycające. Zapraszamy do zapisów na warsztaty ceramiczne. Rezerwacja terminu możliwa jest poprzez www.ceramiczna-przygoda.pl

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13