http://spe.edu.pl/

instytucje kulturyStudium Prawa Europejskiego jest fachową placówką edukacyjną, prowadzoną przez Instytut Badań nad Demokracją spółka z o.o. Wysoką wartość dydaktyczną kursów w naszym Studium zapewniają wykwalifikowani specjaliści, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie szkoleń i testów. Instytucje kultury, takie jak Mazowiecki Kurator Oświaty, dopełniają kontroli nad jakością kształcenia i zapewniają wysoki poziom oferowanych usług. Działalność edukacyjna prowadzona jest w formie kursów stacjonarnych oraz e-learningowych, a obejmują one swoim zakresem takie dziedziny jak przedsiębiorczość, administracja i oświata. Partnerami Studium Prawa Europejskiego są takie instytucje kultury jak: Wydawnictwo naukowe Prawo Europejskie w Praktyce oraz Fundacja Akademicki Ośrodek Kształcenia Ustawicznego.

Projektowanie mebli i design to nasza pasja

meble designMeble to we współczesnym mieszkaniu bardzo ważny element wystroju. Sprawiają, że właściciel danego miejsca może wyrazić swoją indywidualność. Nasza firma zdaje sobie z tego sprawę bardzo dobrze, dlatego też postawiliśmy na najnowocześniejsze meble - design to nasza specjalność, współpracujemy z najlepszymi projektantami. Kanapa, stół albo krzesła? U nas możecie znaleźć niepowtarzalne produkty z tych właśnie klas. Mamy poza tym prawdziwe wyczucie stylu - wiemy, co w danym momencie jest na czasie, jeśli chodzi o meble - design, który proponujemy, to połączenie najnowszych trendów z funkcjonalnością i wygodą. Produkujemy także przedmioty z najlepszej jakości tkanin i innych materiałów - wiemy, że jest to jeden z najważniejszych czynników podczas wyboru umeblowania do nowego mieszkania, a także wszędzie tam, gdzie meble są wymienione. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego - nasze projekty to coś, z czego jesteśmy dumni.

piece węglowe

Dlaczego powinno się wymieniać stare piece węglowe?Ostatnimi czasy nad Polską co zima, unosi się zalegający smog, który powoduje u ludzi najróżniejsze choroby, a także jest przyczyną śmierci kilkunastu tysięcy osób rocznie. Większość osób widzi winowajcę w węglu, jednakże jest to część prawdy. Piece węglowe stanowią tu podstawową przyczynę powstawanie smogu, oczywiście te stare i nieprzystosowane do najwyższych norm spalania. Dlatego warto stare piece węglowe wymieniać na zupełnie nowe, które posiadają wszelakie atesty, a przede wszystkim nie emitują do środowiska naturalnego, zabójczego dla nas dwutlenku węgla, który jest przyczyną powstawania smogu unoszącego się nad miastami.

http://eneduerabe.pl/47-la-millou

la millouLa Millou to jedna z czołowych marek produkujących bezpieczne i komfortowe akcesoria dla dzieci, najnowsze kolekcje tego producenta, obejmują między innymi kocyki dla niemowląt, śpiworki do wózków spacerowych czy ergonomiczne poduszki do łóżeczka. Wszystkie produkty z najnowszych kolekcji prezentowanej marki stanowią ważne elementy katalogu sprzedażowego, w internetowym sklepie, o nazwie EneDueRabe, proponującym ponadto funkcjonalne i atestowane foteliki samochodowe czy wózki dziecięce, z szeregiem praktycznych rozwiązań konstrukcyjnych. Marka La Millou nie ustaje w doskonaleniu i rozszerzaniu swojej oferty, aby spełniać sukcesywnie rosnące oczekiwania klientów, z całego kraju. Samodzielne wyznaczanie trendów w branży, dynamicznie rozwijanie asortymentu, zapewnianie klientom kompleksowego i rzetelnego doradztwa technicznego, w problematycznych kwestiach - to powody, by wybrać rzeczony sklep.

Najwyższej jakości nowoczesne meble drewniane na wymiar

brak zdjęciaW apartamencie, do którego właśnie się wprowadziłaś, chcesz mieć unikatowe i najwyższej jakości meble? Oferujemy nowoczesne meble drewniane na wymiar wykonane z doskonałej jakości materiałów i przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii. Produkowane przez nas meble do kuchni, salonu czy pokoju dziennego wyróżniają się oryginalnym designem i wykonaniem. Nasz asortyment docenili klienci w całej Polsce, dlatego też stale zwiększamy swój udział w segmencie produkcji umeblowania. Nasze nowoczesne meble drewniane na wymiar sprawią, że twoja kuchnia stanie się nie tylko nowoczesna, ale elegancka i funkcjonalna.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12