http://www.efekt.eu/producent-opakowan.html

producent opakowań foliowychZajmujemy się wytwarzaniem foli spożywczej oraz toreb do pakowania pieczywa czy innych rodzajów żywności. Stosujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, a wytwarzane przez nas opakowania charakteryzują się najwyższą jakością i posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczające do stosowania w przemyśle spożywczym. Jako producent opakowań foliowych, współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu dziedzin gospodarki, dostarczając folie i torby do pakowania różnorodnych wyrobów przemysłowych. Nasza firma wyposażona jest w plotery sterowane cyfrowo oraz nowoczesne drukarki wykonujące napisy, grafiki i oznaczenia produktowe na opakowaniach. Zapewniamy sprawną i terminową realizację zamówień, ponieważ akcesoria opakowaniowe produkujemy w sposób taśmowy. Jesteśmy firmą znaną i cenioną w branży, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie najwyższych standardów w obsłudze klienta. Jako producent opakowań foliowych wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania celofanu i polietylenu dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Lepienie w glinie - pomysł na prezent

brak zdjęciaRozwija kreatywność, zdolności manualne, relaksuje i polepsza samopoczucie - takie zalety ma lepienie w glinie. Świetnym pomysłem na prezent (także dla siebie) są warsztaty ceramiczne. Rezerwacja na zajęcia możliwa jest poprzez naszą stronę internetową. W ofercie mamy zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. Dla pełnoletnich uczestników przygotowaliśmy zajęcia dwugodzinne, jedno- oraz trzydniowe. Istnieje też możliwość zwiedzania fabryki. Wszystkie nasze spotkania prowadzone są przez instruktorów, którzy wyjaśnią podstawowe pojęcia związane z gliną i pomogą w wykonaniu pierwszych naczyń oraz ich zdobień. To niepowtarzalna okazja do poznania z bliska warsztatu garncarskiego oraz poszerzenia horyzontów. Tych, którzy pierwsze spotkanie z gliną mają już za sobą, przekonywać nie trzeba, że to świetna forma zabawy, a efekty mogą być zachwycające. Zapraszamy do zapisów na warsztaty ceramiczne. Rezerwacja terminu możliwa jest poprzez www.ceramiczna-przygoda.pl

Segregatory z własnymi nadrukami w ofercie AGI Studio

brak zdjęciaW zastosowaniach biurowych bardzo popularnymi pojemnikami służącymi do przechowywania i łatwego przechowywania dokumentów są segregatory. Warszawa posiada wiele firm używających znacznych ilości segregatorów. Takie firmy mogą pokusić się o wykonanie własnych egzemplarzy wyposażonych w indywidualne oznaczenia firmowe. Na pewno zrobi to pozytywne profesjonalne wrażenie na klientach, gdy zobaczą w biurze firmy rozmieszczone na półkach specjalnie wykonane segregatory. Warszawa posiada także duża liczbę placowe edukacyjnych. Oferują one kursy i szkolenia, które wymagają przekazania uczestnikom odpowiedniej dokumentacji. Segregator wyposażony w nadruk reklamowy to nie tylko atrakcyjna oprawa takiej dokumentacji. To także ruchoma reklama firmy, również w sytuacji, gdy jego oryginalna zawartość została już usunięta i segregator służy do przechowywania dokumentów innego rodzaju. Wykonywanie takich segregatorów należy powierzyć wyspecjalizowanej drukarni. Usługę tę oferuje firma AGI Studio posiadająca drukarnię internetową.

Koszulki polo na każdą okazje.

brak zdjęciaJHK to producent odzieży, którego siedziba znajduje się w Hiszpanii. Jego specjalnością jest produkcja odzieży wykorzystywanej jako nośnik reklam, a także takiej, którą można założyć na siebie każdego dnia. W naszej ofercie posiadamy również odzież produkowaną na potrzeby rynku pracy. Nasza oferta jest więc niezwykle bogata, a dzięki temu dociera do różnych grup docelowych. Obejmuje ona linię dla biznesu, okrycia codzienne, odzież dla sportowców, a także przygotowaną specjalnie na sezon zimowy. Na szczególną uwagę zasługują produkowane przez nas koszulki polo. Ich wyjątkowy krój i skład sprawiają, że sprawdzą się one w wielu sytuacjach. Nasze koszulki polo produkowane są w wielu kolorach i rozmiarach. Dzięki temu każdy klient może wybrać taką z nich, która będzie najbardziej mu odpowiadać. Ciekawą propozycją dla biznesu są koszulki reklamowe, które nadają się idealnie do naszycia lub nadrukowania emblematów państwa firmy. Mogą być one również wykorzystane do wielu innych celów, które określisz ty sam.

Komornik, który skutecznie przeprowadzi egzekucję

brak zdjęciaJedną z największych bolączek gospodarki wolnorynkowej są zatory płatnicze, które zmniejszają płynność finansową firm, a tym samym nie pozwalają im się dynamicznie rozwijać. Należności, które przekroczyły już dawno termin swojej płatności można jednak odzyskać poprzez działania komornicze. Aby było to działanie skuteczne, potrzebny ci będzie odpowiedni komornik sądowy. Mokotów jest dzielnicą, na której terenie działa jeden z najskuteczniejszych komorników w Warszawie. Odsetek odzyskiwanych przez nas należności jest bardzo wysoki, a więc warto zgłosić się właśnie do nas. Kancelaria komornicza działa w imieniu klientów wnoszących o odzyskane nieopłaconych należności. Mogą to być kwoty zaległych rachunków, ale również wszelkie zobowiązania wynikające z zawartych pomiędzy kontrahentami umów, które się już przedawniły. Odzyskaniem twoich pieniędzy zajmie się skuteczny komornik sądowy. Mokotów to jedna z dzielnic, na której terenie działa. Zgłoś się do nas i bardzo szybko odzyskaj swoje pieniądze.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15