Pensjonat Lira wzbudza zainteresowanie

brak zdjęciaLira to nowoczesność, wygoda i komfort zamknięte we wnętrzach góralskiego pensjonatu. Wspaniałą okazję do eksplorowania górskiej natury ma Krynica Zdrój. Noclegi w Lirze to przyjemność złączona z doskonałymi wrażeniami z pobytu. To nowy pensjonat, który wkroczył na rynek z bogatą ofertą i konkretną propozycją. Atrakcyjne ceny mają być podparte wysokim standardem usług i przyjazną atmosferą. To kameralne i zaciszne miejsce, które pozwala na organizację bankietu czy konferencji. W pensjonacie Lira można też liczyć na doskonałą kuchnię. Odzyskać apetyt można nie tylko na potrawy regionalne, ale też na życie. Wystarczy parę dni w takiej miejscowości jak Krynica Zdrój, noclegi w Lirze i te widoki.

Promenada Country zwykły sposób na niezwykły weekend

imprezy integracyjne warszawaPromenada Country to kompleks konferencyjno-rekreacyjny, który urządza imprezy integracyjne. Warszawa nie dysponuje obiektem, który w sposób absolutnie profesjonalny wykorzystałby potencjał natury. To na Zalewie Zegrzyńskim opiera się cała atrakcyjność wielkiego centrum rekreacji. Wokół niego Promenada zbudowała mały ośrodek sportu i komfortową bazę noclegową. Promenada szczegółowo planuje każdy dzień, zaraża optymizmem i energią do działania. To zawodowcy, którzy z wielką wprawą organizują przyjęcia weselne pod gwiazdami i imprezy integracyjne. Warszawa to miasto, które chętnie korzysta z możliwości, jakie oferuje Promenada.

www.4pokoje.com.pl

apartamenty kazimierz dolny nad wisłąPensjonat 4 Pokoje, który posiada apartamenty (Kazimierz Dolny nad Wisłą) do wynajęcia to najpiękniejsze miejsce w całym mieście. Piękne i zadbane pokoje sprawią, że każdy pobyt będzie miły i niewątpliwie niezapomniany. Basen, kominek oraz bardzo dobra lokalizacja sprawią, że odpoczynek w tym miejscu będzie pełen przygód. Apartamenty (Kazimierz Dolny nad Wisłą) dzięki swojej przestronności sprawią, że poczujemy się jak w domu. Miła obsługa pomoże w każdej chwili. Duży taras oraz kominek sprawi, że wieczory będą ciepłe i romantyczne. Apartamenty idealnie pasują na pobyt we dwoje z dala od dużych miast.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7