Farma Jantar przygotowana na wszystko

brak zdjęciaFarma Jantar życzy swoim gościom słońca i pogody, bo resztę już ma. To naprawdę samowystarczalny kompleks o niesamowitej wartości. Duży ładunek pozytywnych emocji wiąże się z pobytem na farmie. To olbrzymia inwestycja we własne samopoczucie i nastrój. Na wielkim obszarze Farma Jantar zbudowała prawdziwe imperium rekreacji i sportu. Wypoczynek nad morzem staje się niezwykłą i niekończącą się przygodą. Kontakt z przyrodą, jazdy konne, pływanie w basenach zewnętrznych, mini SPA czynią pobyt na farmie czymś niezwykłym. Tu nie ma przypadku. Wypoczynek nad morzem zorganizowany jest niezwykle precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół.

Hotel wodnik zmotywuje cię na 100 %!

brak zdjęciaWyjazdy motywacyjne do hotelu wodnik to wspaniałe rozwiązanie. Pracownicy mogą zregenerować siły korzystając z hotelowych atrakcji, a przy okazji zmobilizować się do efektywnej pracy po powrocie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą hotelu na stronie internetowej, tam czekają na Państwa różne rabaty i promocje hotelowe. Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj dogodne terminy na wyjazdy motywacyjne dla pracowników i nie tylko. To naprawdę atrakcyjna oferta. Warto również zaznaczyć, że standard pokoi hotelowych jest naprawdę wysoki, co dodatkowo sprzyja regeneracji a co za tym idzie motywacji.

Najlepsze sale szkoleniowe w Poznaniu

brak zdjęciaNasz hotel, który mieści się na terenie Poznania powstał stosunkowo niedawno, ale już cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Swoją ofertę w głównej mierze kierujemy do przedsiębiorców, ponieważ w związku z tym iż posiadamy tutaj liczne sale konferencyjne można tutaj organizować tak konferencje jak i szkolenia. Nasze sale szkoleniowe (Poznań) to w pełni wyposażone pomieszczenia o odpowiednim nagłośnieniu. Jako, że cenimy sobie przedsiębiorców i ich gości dla grup przygotowaliśmy liczne zniżki, a także atrakcje. Jeśli szkolenia to tylko nasze sale szkoleniowe. Poznań mimo wielkiej oferty nie ma nic równie dobrego w tym aspekcie.

Wynajmij komfortowy apartament podczas wyjazdu

brak zdjęciaNajwygodniejszą i najbardziej niezależną formą zakwaterowania podczas wyjazdu do innego miasta są z pewnością apartamenty. Jest to nie tylko rozwiązanie najbardziej wygodne, ale również dające nam niesamowitą swobodę oraz prywatność. Laiko Apartaments to firma, która oferuje komfortowe apartamenty do wynajęcia. Kraków - w samym centrum tego miasta, ale dosyć daleko od wielkomiejskiego szumu znajdują się te mieszkania. Są gustownie urządzone i zaopatrzone we wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Atrakcyjne ceny wynajmu to kolejna zaleta, którą cechują się te apartamenty do wynajęcia. Kraków zaprasza!

Besenova Wspaniały kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy

brak zdjęciaBesenova to termalny park położony 50 kilometrów od granicy Polskiej w pięknej Słowacji. To centrum wodnej rozrywki i największej przyjemności. Wokół kompleksu siedmiu całorocznych basenów z ciepłą wodą i gorącymi źródłami powstał nowoczesny kompleks hotelowo-restauracyjny. Besenova kusi atrakcjami dzieci i dorosłych. Wieża widokowa, ekstremalne zjeżdżalnie, basen ze sztucznymi falami, atrium z jacuzzi zapewniają codzienną dawkę wrażeń i pozytywnych emocji. Na własnej skórze odczuwa się ekscytację, podniecenie i wielką satysfakcję. Besenova to marka znana z solidności i wysokiej jakości. Komfort i luksus przyświecał budowaniu nowoczesnego spa i hotelowych pokoi Besenova.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8