Dziubas efektowny pensjonat w Białce Tatrzańskiej

brak zdjęciaDziubas to efektowne miejsce na noclegi, jakich nie mają inne pensjonaty. Białka Tatrzańska wspaniale łączy największe rozrywki i szansę na spokój i wyciszenie. Dualizm tego miejsca zaskakuje wszystkich, którzy pragną dodatkowych bodźców w swoim życiu. Niepowtarzalne chwile można zacząć przeżywać w pensjonacie Dziubas. To nowoczesny obiekt, z pełną automatyzacją i wygodami. Basen, sauna i bilard pozwalają wykorzystać dane chwile do maksimum. Do tego przestronna i urokliwa jadalnia i sala kominkowa. Tu można odnaleźć wszystko, co potrzeba do doskonałego wypoczynku. Tego nie mają zazwyczaj pensjonaty. Białka Tatrzańska wspaniale wykorzystuje całą urodę miejsca, by zbudować dobrą markę miejsca ekskluzywnego i z klasą.

Twoje wakacje marzeń - tylko z GEO-SAIL

brak zdjęciaGEO-SAIL to przedsiębiorstwo turystyczne oferujące podróże marzeń! Kto z nas nie marzy u urlopie w ciepłych krajach... Czarter jachtu, Turcja, Grecja i Chorwacja czekają właśnie na Ciebie! Postaw na perfekcyjną organizację, niezapomniane przygody i przypływ adrenaliny! Przedsiębiorstwo GEO-SAIL oferuje rejsy firmowe, grupowe, rodzinne i zamawiane na specjalne okazje! Żeglarstwo to nasza pasja, którą staramy się przekazać wszystkim uczestnikom naszych rejsów. Zarazimy Cię miłością do żeglarstwa! Blask słońca, lazurowe wybrzeża, czarter jachtu, Turcja, Grecja, Chorwacja - co wybierasz? Spełniaj swoje marzenia z GEO-SAIL!

Farma Jantar przygotowana na wszystko

brak zdjęciaFarma Jantar życzy swoim gościom słońca i pogody, bo resztę już ma. To naprawdę samowystarczalny kompleks o niesamowitej wartości. Duży ładunek pozytywnych emocji wiąże się z pobytem na farmie. To olbrzymia inwestycja we własne samopoczucie i nastrój. Na wielkim obszarze Farma Jantar zbudowała prawdziwe imperium rekreacji i sportu. Wypoczynek nad morzem staje się niezwykłą i niekończącą się przygodą. Kontakt z przyrodą, jazdy konne, pływanie w basenach zewnętrznych, mini SPA czynią pobyt na farmie czymś niezwykłym. Tu nie ma przypadku. Wypoczynek nad morzem zorganizowany jest niezwykle precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół.

Hotel wodnik zmotywuje cię na 100 %!

brak zdjęciaWyjazdy motywacyjne do hotelu wodnik to wspaniałe rozwiązanie. Pracownicy mogą zregenerować siły korzystając z hotelowych atrakcji, a przy okazji zmobilizować się do efektywnej pracy po powrocie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą hotelu na stronie internetowej, tam czekają na Państwa różne rabaty i promocje hotelowe. Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj dogodne terminy na wyjazdy motywacyjne dla pracowników i nie tylko. To naprawdę atrakcyjna oferta. Warto również zaznaczyć, że standard pokoi hotelowych jest naprawdę wysoki, co dodatkowo sprzyja regeneracji a co za tym idzie motywacji.

Najlepsze sale szkoleniowe w Poznaniu

brak zdjęciaNasz hotel, który mieści się na terenie Poznania powstał stosunkowo niedawno, ale już cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Swoją ofertę w głównej mierze kierujemy do przedsiębiorców, ponieważ w związku z tym iż posiadamy tutaj liczne sale konferencyjne można tutaj organizować tak konferencje jak i szkolenia. Nasze sale szkoleniowe (Poznań) to w pełni wyposażone pomieszczenia o odpowiednim nagłośnieniu. Jako, że cenimy sobie przedsiębiorców i ich gości dla grup przygotowaliśmy liczne zniżki, a także atrakcje. Jeśli szkolenia to tylko nasze sale szkoleniowe. Poznań mimo wielkiej oferty nie ma nic równie dobrego w tym aspekcie.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9