Hotel Wit Stwosz - Kraków noclegi Stare Miasto.

brak zdjęciaHotel Wit Stwosz (Kraków) noclegi Stare Miasto za rozsądną i konkurencyjną cenę. Łatwość rezerwacji powoduje, że klienci chętnie korzystają z noclegów w naszym hotelu. Oferujemy luksusowe pokoje z pełnym wyposażeniem. Nasz hotel położony jest w samym centrum Krakowa, co jest naszym kolejnym atutem. Kraków noclegi Stare Miasto - jeżeli jesteś w Krakowie lub planujesz tu przyjechać i nie wiesz gdzie przenocować to dobrze trafiłeś. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, która ma bardzo dobre podejście do klientów i która zna się na swojej pracy. Zapraszamy do odwiedzin naszego hotelu.

Paintball w Bieszczadach u Gochy

brak zdjęciaPaintball w Bieszczadach to ciekawe urozmaicenie wakacji. Rozgrywki możesz zorganizować U Gochy! Dom gościnny oferuje wygodne noclegi i ciekawe atrakcje. Paintball w Bieszczadach to zabawa na poligonie w lesie, na którym umieszczono dodatkowe przeszkody z drewna. Organizator zapewnia dojazd i sprzęt. U Gochy urządzisz także grilla lub ognisko, zagrasz w siatkówkę, wybierzesz się na grzybobranie lub do stawów rybnych. Piękna okolica pozwoli nacieszyć się regionalną fauną i florą, pospacerować po tutejszych lasach lub zdobyć bieszczadzkie szczyty. U Gochy wypożyczysz również górskie rowery. Będąc w okolicy możesz także odwiedzić Muzeum Młynarstwa i Wsi lub przejechać się Bieszczadzką Ciuchcią.

http://hotelsolina.eu/pl/strona-glowna

hotel bieszczadyChciałbyś wyjechać w góry, ale nie wiesz, gdzie znaleźć odpowiedni hotel? Bieszczady oferują wiele sprawdzonych miejsc, jednak tylko hotel Solina to gwarancja udanego wypoczynku dla każdego. Niniejszy obiekt zapewnia swoim gościom atrakcyjne pakiety pobytowe, komfortowe udogodnienia i ceny, które nie zrujnują naszego budżetu. Wchodząc na stronę internetową hotelsolina.eu można nie tylko zapytać o rezerwację, ale również zabukować sobie miejsce lub zapoznać się z konkretnymi propozycjami najlepszego wypoczynku. Jeżeli zatem interesuje cię dobry hotel, Bieszczady z hotelem Solina to strzał w dziesiątkę.

http://www.hotelikbach.pl/pl/

nocleg gdańskJeśli chcesz odwiedzić Gdańsk i szukasz dobrego miejsca na nocleg (Gdańsk), z dala od szumu i hałasu stolicy Pomorza, to w takim razie polecamy Ci sprawdzenie, co ma do zaoferowania sowim gościom Hotelik Bach, mieszczący się na ulicy Bacha 4. Na gości czeka 8 różnych pokoi, które na pewno przypadną im do gustu - każdy jest stylizowany na inny kraj czy region świata. Hotelik Bach to nie tylko wygodny nocleg (Gdańsk), to także wiele dodatkowych atrakcji, między innymi internet Wi-Fi, dobrze wyposażony aneks kuchenny, salon z jadalnią czy też telewizory i pokoje z łazienkami. Już dziś odwiedź Hotelik Bach.

Dziubas efektowny pensjonat w Białce Tatrzańskiej

brak zdjęciaDziubas to efektowne miejsce na noclegi, jakich nie mają inne pensjonaty. Białka Tatrzańska wspaniale łączy największe rozrywki i szansę na spokój i wyciszenie. Dualizm tego miejsca zaskakuje wszystkich, którzy pragną dodatkowych bodźców w swoim życiu. Niepowtarzalne chwile można zacząć przeżywać w pensjonacie Dziubas. To nowoczesny obiekt, z pełną automatyzacją i wygodami. Basen, sauna i bilard pozwalają wykorzystać dane chwile do maksimum. Do tego przestronna i urokliwa jadalnia i sala kominkowa. Tu można odnaleźć wszystko, co potrzeba do doskonałego wypoczynku. Tego nie mają zazwyczaj pensjonaty. Białka Tatrzańska wspaniale wykorzystuje całą urodę miejsca, by zbudować dobrą markę miejsca ekskluzywnego i z klasą.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7