Kontrola placu zabaw - w trosce o bezpieczeństwo

brak zdjęciaAby nasze dzieci mogły bezpiecznie się bawić oraz nie dochodziło do wypadków w miejscach tych zabaw, konieczna jest profesjonalna i niezawodna kontrola placu zabaw. Dzięki niej każdy rodzic będzie czuł większy komfort w kwestii zabaw pociech na świeżym powietrzu. GOCiN zapewnia kontrole, serwis, certyfikację, doradztwo oraz inne usługi w zakresie nadzoru miejsc użyteczności publicznej, takich jak: place zabaw, siłownie, duże sklepy i inne miejsca, gdzie czas spędzają dzieci i młodzież. Jeśli zainteresowały Was takie działania, jak kontrola placu zabaw, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej www.gocin.pl.

http://insgraf.pl/412-lawki-i-drabinki

drabinki gimnastyczneDrabinki gimnastyczne to chyba najbardziej charakterystyczny element szkolnego wyposażenia sportowego. Obecne zarówno na salach gimnastycznych, jak i często na korytarzach są wykorzystywane przez nauczycieli WF-u do najróżniejszych ćwiczeń. Warto więc, by były one jak najwyższej jakości - w końcu będą na nich ćwiczyć dzieci. Dobre drabinki gimnastyczne znaleźć można w ofercie, jaką przedstawia swoim klientom firma Insgraf, oferująca bardzo szeroką gamę najróżniejszego sprzętu do wyposażenia szkół. W jej asortymencie znajdziesz nie tylko drabinki do sal gimnastycznych, ale też wiele innych artykułów. Sprawdź już dziś!

Szkolenia i kursy BHP

brak zdjęciaNasza firma BHP Inka to przede wszystkim organizuje kursy i szkolenia BHP. Obsługujemy firmy z całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać dla naszych klientów kompleksowe usługi z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, jak również z zakresu PPOŻ związanej z ochroną przeciwpożarową. Odwiedź naszą stronę internetową i rozpocznij współpracę z nami. Organizujemy szkolenia BHP w siedzibach firm. Przeprowadzać szkolenie i zadbaj o swoich pracowników. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Z przyjemnością odpowiemy nas wszystkie pytania czy wątpliwości.

Skuteczna terapia uzależnień

brak zdjęciaSkuteczna terapia uzależnień nie jest łatwa i szybka, ale możliwa. Przede wszystkim zależy od otoczenia. Niezbędne jest komfortowe i spokojne miejsce, które gwarantuje absolutną dyskrecję w czasie walki ze swoimi słabościami. Taki właśnie jest ośrodek terapii Do Siebie. To sprawia, że nasza terapia uzależnień cieszy się uznaniem coraz większej grupy osób, a ilość podopiecznych, którzy pokonali nałóg ciągnie rośnie. Nasz ośrodek oferuje całodobowe wsparcie oraz kompleksowe i indywidualne podejście co znacznie zwiększa szansę na sukces. Jeśli czujesz się gotowy na wyjście z nałogu wyciągamy do Ciebie rękę. Skorzystaj.

http://www.ziarenko.pl

przedszkole krakówJeżeli jeszcze nie zapisaliście swojej pociechy do przedszkola, to na szczęście dla Was i dla Waszej pociechy są jeszcze pojedyncze wolne miejsca w cenionej placówce, która ma swe oddziały w kilku miejscach małopolskiej stolicy. Ziarenko - niepubliczne przedszkole Kraków - to wykwalifikowana kadra, która do swej pracy przychodzi z ogromną przyjemnością, co później pozytywnie odbywa się na kontaktach z maluchami. Ziarenko - prywatne przedszkole Kraków - to zajęcia uczące kreatywności, kontaktu z rówieśnikami oraz z osobami dorosłymi. To świetne przygotowanie, dzięki któremu Wasze dziecko będzie miało łatwiej w późniejszym życiu, w jakie wkroczą z uśmiechem.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5