Turystyka i rekreacja- kierunek dla pasjonatów podróży

brak zdjęciaŁączenie pracy zawodowej z rozwijaniem swoich życiowych pasji wcale nie jest niemożliwe. Możesz się o tym przekonać, jeśli kieruje tobą ciekawość poznawcza, pasjonują cię bliższe i dalsze podróże, pochłania cię poznawanie kultur innych narodów. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu proponuje ci kierunek turystyka i rekreacja, studia dwuletnie, które możesz realizować w Polsce i we Francji. Trwająca cztery semestry nauka kończy się uzyskaniem podwójnego dyplomu, polskiego i francuskiego. Ta niepowtarzalna okazja zdobycia solidnych podstaw przyszłej kariery zawodowej i jednocześnie rozwijania swoich zainteresowań możliwa jest dzięki współpracy Wrocławskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz ESC Troyes we Francji. Jeżeli zdecydujesz się na realizowanie kierunku turystyka i rekreacja, studia drugiego stopnia, uzyskasz umiejętności cenione nie tylko w kraju, ale także na zachodnim rynku pracy. To okazja, z której nie można nie skorzystać, więc skontaktuj się z pracownikami dziekanatu i złóż papiery już dziś.

Ładne książki edukacyjne dla dzieci

brak zdjęciaWydawnictwo Monika Duda oferuje szeroki zakres materiałów edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Wśród produktów wydawcy znajdą Państwo bajeczki i opowiadania z naklejkami, encyklopedie i książki edukacyjne dla dzieci, bruliony i notesy, kolorowanki, książeczki kartonowe i czasopismo "Iskierka i przyjaciele". Ponadto wydawnictwo proponuje duży wybór przyborów szkolnych (plecaki, zakreślacze, flamastry, długopisy czy piórniki) oraz tanie e-booki. Istnieje możliwość zakupu książek i kolorowanek w zestawach. Materiały edukacyjne dla dzieci proponowane przez wydawnictwo Monika Duda zostały tak przygotowane, by rozwijać wyobraźnię dziecka, pomóc w odnajdywaniu i rozwijaniu zainteresowań, pasji, kształtować zdolności plastyczne i rozwijać sprawność manualną. Kolorowe encyklopedie zawierają ładne, barwne ilustracje, a zamieszczone w nich ciekawostki z pewnością zainteresują starsze dzieci. Wiele publikacji uczy kreatywności i gwarantuje wspaniałą zabawę.

Radomskie biuro tłumaczenia pisemnego

brak zdjęciaZapraszam do korzystania z bogatej oferty usług realizowanych przez zespół Fatix. Nasze biuro specjalizuje się w takich usługach jak wysokiej klasy tłumaczenia. Radom doskonale zna ofertę naszej firmy i wie, że jeżeli chodzi o tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne, szeptane, przysięgłe) pisemne, czy usługi lektorskie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z wyjątkowych usług przedsiębiorstwa Fatix działające w wielu miejscach Polski, a także poza jej granicami. Specjalistyczne, medyczne, prawnicze, naukowe, biznesowe - takie właśnie nasza firma wykonuje tłumaczenia. Radom doskonale zna ofertę firmy Fatix oraz wie, że jeśli chodzi o o translacje ustne bądź pisemne to trudno o bardziej profesjonalne przedsiębiorstwo od biura tłumaczeń Fatix.

Zamknięte szkolenia z prawidłowej emisji głosu

brak zdjęciaW firmie szkoleniowej CC Training, organizującej różnorodne szkolenia biznesowe, jednym z tematów przygotowywanych kursów i warsztatów, jest szeroko pojęta prawidłowa emisja głosu. Szkolenia z tego obszaru niezbędne są dla pracowników, którzy nie osiągają pełni swojego potencjału w kontaktach z klientem ze względu na nieprawidłową dykcję czy negatywne nawyki związane z wymową, blokujące optymalną konwersację z klientem. Właściwa emisja głosu (szkolenia odbywają się zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej) to umiejętność, która przydaje się na co dzień nie tylko w życiu osobistym, ale i zawodowym, warto skorzystać z możliwości, jakie daje omawiany kurs, prowadzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów personalnych, zaangażowanych w swoją pracę.

Tłumaczenia konsekutywne LingPerfect

brak zdjęciaTylko u nas znajdą Państwo tak bogatą ofertę tłumaczeniową i tak profesjonalne usługi! Nasza firma LingPerfect to zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dzięki temu wszystkie usługi świadczymy z zaangażowaniem, pasją i niezwykłą starannością. Oferujemy Państwu tłumaczenia na ponad 150 języków! W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia pisemne, tłumaczenia przysięgłe, lokalizacja oprogramowania, dubbing i inne. Po najlepsze tłumaczenia konsekutywne w dobrej cenie zapraszamy na www.lingperfect.pl!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6