Szkolenie z budowania oferty handlowej w ofercie ośrodka uSteru

brak zdjęciaFirmy docierają do swoich klientów, niezależnie od tego czy są to klienci indywidualni, czy instytucjonalni lub biznesowi poprzez budowanie oferty handlowej. Szkolenie w tym zakresie może być bardzo przydatne dla wielu osób, którym nawet wydaje się, że dobrze tworzą ofertę handlową, ale którzy tak naprawdę robią to w sposób nie do końca profesjonalny i taki, który nie przyciągnie odpowiedniej uwagi oraz nie przekona klienta do wyboru naszej oferty. Wiele firm działa w takich branżach, w których trzeba wysłać kilka lub kilkanaście ofert, aby którakolwiek z nich została przez klienta wybrana. Tym bardziej warto więc zainwestować w profesjonalne budowanie oferty handlowej. Szkolenie w tym zakresie może zapewnić ośrodek edukacyjny uSteru.

Turystyka i rekreacja- kierunek dla pasjonatów podróży

brak zdjęciaŁączenie pracy zawodowej z rozwijaniem swoich życiowych pasji wcale nie jest niemożliwe. Możesz się o tym przekonać, jeśli kieruje tobą ciekawość poznawcza, pasjonują cię bliższe i dalsze podróże, pochłania cię poznawanie kultur innych narodów. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu proponuje ci kierunek turystyka i rekreacja, studia dwuletnie, które możesz realizować w Polsce i we Francji. Trwająca cztery semestry nauka kończy się uzyskaniem podwójnego dyplomu, polskiego i francuskiego. Ta niepowtarzalna okazja zdobycia solidnych podstaw przyszłej kariery zawodowej i jednocześnie rozwijania swoich zainteresowań możliwa jest dzięki współpracy Wrocławskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz ESC Troyes we Francji. Jeżeli zdecydujesz się na realizowanie kierunku turystyka i rekreacja, studia drugiego stopnia, uzyskasz umiejętności cenione nie tylko w kraju, ale także na zachodnim rynku pracy. To okazja, z której nie można nie skorzystać, więc skontaktuj się z pracownikami dziekanatu i złóż papiery już dziś.

Ładne książki edukacyjne dla dzieci

brak zdjęciaWydawnictwo Monika Duda oferuje szeroki zakres materiałów edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Wśród produktów wydawcy znajdą Państwo bajeczki i opowiadania z naklejkami, encyklopedie i książki edukacyjne dla dzieci, bruliony i notesy, kolorowanki, książeczki kartonowe i czasopismo "Iskierka i przyjaciele". Ponadto wydawnictwo proponuje duży wybór przyborów szkolnych (plecaki, zakreślacze, flamastry, długopisy czy piórniki) oraz tanie e-booki. Istnieje możliwość zakupu książek i kolorowanek w zestawach. Materiały edukacyjne dla dzieci proponowane przez wydawnictwo Monika Duda zostały tak przygotowane, by rozwijać wyobraźnię dziecka, pomóc w odnajdywaniu i rozwijaniu zainteresowań, pasji, kształtować zdolności plastyczne i rozwijać sprawność manualną. Kolorowe encyklopedie zawierają ładne, barwne ilustracje, a zamieszczone w nich ciekawostki z pewnością zainteresują starsze dzieci. Wiele publikacji uczy kreatywności i gwarantuje wspaniałą zabawę.

tłumaczenia radom

Radomskie biuro tłumaczenia pisemnegoZapraszam do korzystania z bogatej oferty usług realizowanych przez zespół Fatix. Nasze biuro specjalizuje się w takich usługach jak wysokiej klasy tłumaczenia. Radom doskonale zna ofertę naszej firmy i wie, że jeżeli chodzi o tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne, szeptane, przysięgłe) pisemne, czy usługi lektorskie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z wyjątkowych usług przedsiębiorstwa Fatix działające w wielu miejscach Polski, a także poza jej granicami. Specjalistyczne, medyczne, prawnicze, naukowe, biznesowe - takie właśnie nasza firma wykonuje tłumaczenia. Radom doskonale zna ofertę firmy Fatix oraz wie, że jeśli chodzi o o translacje ustne bądź pisemne to trudno o bardziej profesjonalne przedsiębiorstwo od biura tłumaczeń Fatix.

Zamknięte szkolenia z prawidłowej emisji głosu

brak zdjęciaW firmie szkoleniowej CC Training, organizującej różnorodne szkolenia biznesowe, jednym z tematów przygotowywanych kursów i warsztatów, jest szeroko pojęta prawidłowa emisja głosu. Szkolenia z tego obszaru niezbędne są dla pracowników, którzy nie osiągają pełni swojego potencjału w kontaktach z klientem ze względu na nieprawidłową dykcję czy negatywne nawyki związane z wymową, blokujące optymalną konwersację z klientem. Właściwa emisja głosu (szkolenia odbywają się zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej) to umiejętność, która przydaje się na co dzień nie tylko w życiu osobistym, ale i zawodowym, warto skorzystać z możliwości, jakie daje omawiany kurs, prowadzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów personalnych, zaangażowanych w swoją pracę.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3