Idealne miejsce na targi, wystawy i konferencje

http://www.g2aarena.pl/kalendarzG2 Arena, to obiekt wyjątkowy, służący do organizacji wielkich imprez, jak targi i wystawy. W Polsce, szczególnie w ostatnim czasie bardzo dużo jest organizowanych różnych konferencji, kongresów. Nasz obiekt, to ogromna powierzchnia wystawowa. Stanowią ją sale wystawowe, kongresowe, konferencyjne, czy restauracyjne. Jesteśmy dobrze zorganizowanym przedsięwzięciem, które pomieści największe imprezy. Dla organizatorów polecamy zapoznać się z naszym kalendarzem planowanych wystaw. Tutaj naprawdę dużo się dzieje. Przeróżne tematycznie targi i wystawy. W Polsce jest wiele takich obiektów, ale nasza arena to przestrzeń bardzo dobrze zorganizowana i zaopatrzona w niezbędne akcesoria i elementy. Przestronność obiektu jest bardzo przyjazna dla organizatorów, jak również przybywających na targi czy kongresy. Wspiera nas wiele firm i przedsiębiorstw, którzy są naszymi stałymi bywalcami, korzystającymi z naszego obiektu.

www.odnrewers.pl

pomoce dydaktyczneEdukacja diametralnie zmieniła się w ciągu ostatnich lat. Szczególnie widoczne to jest analizując dawniejsze i obecne pomoce dydaktyczne. Dziś każda szkoła wyposażona jest w najnowocześniejsze multimedia. Zaawansowane komputery, rzutniki i tablice interaktywne to tylko mała część nowoczesnych urządzeń, które wspierają proces edukacyjny. Tablice interaktywne to pomoce dydaktyczne, których zastosowanie jest bardzo wielozadaniowe. Dzięki nim nauczyciel może wyświetlać uczniom dowolne materiały pochodzące z komputera, bez konieczności szukania odpowiedniej ze sterty różnorodnych plansz! Tablice interaktywne służą do wyświetlania filmów, wykresów, a nawet map! Jest to świetny sposób na efektywne przekazywanie wiedzy uczniom. Pomoce dydaktyczne wciąż spełniają ogromną funkcję w szkołach, jednak ich poziom jest o wiele bardziej zaawansowany niż dawniej!

Szkolenie z budowania oferty handlowej w ofercie ośrodka uSteru

brak zdjęciaFirmy docierają do swoich klientów, niezależnie od tego czy są to klienci indywidualni, czy instytucjonalni lub biznesowi poprzez budowanie oferty handlowej. Szkolenie w tym zakresie może być bardzo przydatne dla wielu osób, którym nawet wydaje się, że dobrze tworzą ofertę handlową, ale którzy tak naprawdę robią to w sposób nie do końca profesjonalny i taki, który nie przyciągnie odpowiedniej uwagi oraz nie przekona klienta do wyboru naszej oferty. Wiele firm działa w takich branżach, w których trzeba wysłać kilka lub kilkanaście ofert, aby którakolwiek z nich została przez klienta wybrana. Tym bardziej warto więc zainwestować w profesjonalne budowanie oferty handlowej. Szkolenie w tym zakresie może zapewnić ośrodek edukacyjny uSteru.

Turystyka i rekreacja- kierunek dla pasjonatów podróży

brak zdjęciaŁączenie pracy zawodowej z rozwijaniem swoich życiowych pasji wcale nie jest niemożliwe. Możesz się o tym przekonać, jeśli kieruje tobą ciekawość poznawcza, pasjonują cię bliższe i dalsze podróże, pochłania cię poznawanie kultur innych narodów. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu proponuje ci kierunek turystyka i rekreacja, studia dwuletnie, które możesz realizować w Polsce i we Francji. Trwająca cztery semestry nauka kończy się uzyskaniem podwójnego dyplomu, polskiego i francuskiego. Ta niepowtarzalna okazja zdobycia solidnych podstaw przyszłej kariery zawodowej i jednocześnie rozwijania swoich zainteresowań możliwa jest dzięki współpracy Wrocławskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz ESC Troyes we Francji. Jeżeli zdecydujesz się na realizowanie kierunku turystyka i rekreacja, studia drugiego stopnia, uzyskasz umiejętności cenione nie tylko w kraju, ale także na zachodnim rynku pracy. To okazja, z której nie można nie skorzystać, więc skontaktuj się z pracownikami dziekanatu i złóż papiery już dziś.

Ładne książki edukacyjne dla dzieci

brak zdjęciaWydawnictwo Monika Duda oferuje szeroki zakres materiałów edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Wśród produktów wydawcy znajdą Państwo bajeczki i opowiadania z naklejkami, encyklopedie i książki edukacyjne dla dzieci, bruliony i notesy, kolorowanki, książeczki kartonowe i czasopismo "Iskierka i przyjaciele". Ponadto wydawnictwo proponuje duży wybór przyborów szkolnych (plecaki, zakreślacze, flamastry, długopisy czy piórniki) oraz tanie e-booki. Istnieje możliwość zakupu książek i kolorowanek w zestawach. Materiały edukacyjne dla dzieci proponowane przez wydawnictwo Monika Duda zostały tak przygotowane, by rozwijać wyobraźnię dziecka, pomóc w odnajdywaniu i rozwijaniu zainteresowań, pasji, kształtować zdolności plastyczne i rozwijać sprawność manualną. Kolorowe encyklopedie zawierają ładne, barwne ilustracje, a zamieszczone w nich ciekawostki z pewnością zainteresują starsze dzieci. Wiele publikacji uczy kreatywności i gwarantuje wspaniałą zabawę.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4