Zaawansowane systemy chłodnicze dla firm

brak zdjęciaNasze przedsiębiorstwo od wielu lat z sukcesem działa w branży chłodniczej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy jednym z czołowych dostawców nowoczesnych rozwiązań i urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajdują się zarówno kompletne systemy chłodnicze, jak i konkretne produkty (m.in. specjalistyczne lodówki, zamrażarki, szafy chłodnie, chłodnie przenośne itp.). Systemy chłodnicze są szczególnie popularne wśród dużych przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, które oczekują solidnych rozwiązań. Nasze produkty objęte są niezbędną gwarancją, a nasi specjaliści świadczą usługi naprawcze i serwisowe. Przedsiębiorstwo realizuje także zamówienie indywidualne (na podstawie specyfikacji produktu przedstawionej przez klienta). Istnieje możliwość złożenia zapytania ofertowego poprzez stronę internetową firmy. Na stronie znajduje się również katalog produktów wraz z opisem ich parametrów technicznych.

Produkcja części do pociągów.

brak zdjęciaJesteśmy znanym i cenionym w całej Europie producentem nowoczesnych elementów mechanicznych znajdujących zastosowanie w kolejnictwie i przemyśle ciężkim. Produkowane przez nas części pociągów zamawiane są przez czołowych wytwórców wagonów kolejowych czy zestawów samobieżnych. Opracowujemy własne unikalne technologie produkcyjne i wdrażamy niestandardowe rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej. Produkujemy części pociągów umożliwiające bezpieczne łączenie wagonów i zastawów samobieżnych wykorzystywanych w przemyśle. Zatrudniamy najlepszych inżynierów i specjalistów zarówno od transportu kołowego, jak i nowoczesnych technologii automatycznych. Nasza firma współpracuje z przedsiębiorstwami z całego świata. Kooperacja międzynarodowa jest najlepszym sposobem dochodzenia do najlepszych rozwiązań w dziedzinie mechaniki przemysłowej. Dlatego staramy się czerpać z doświadczeń naszych partnerów z całego świata. Oferujemy kompleksowe wsparcie technologiczne i zapewniamy najwyższą jakość usług. Produkujemy niezawodne i bezawaryjne elementy mechaniczne.

Solidne rzepy z diamentu

brak zdjęciaPowierzchnia granitu jest bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Chodzi w tym momencie przede wszystkim o wilgoć, która nie prowadzi do pęknięć i innego rodzaju uszkodzeń w obrębie tego rodzaju surowca. Jeżeli chodzi o ten typ kamienia, to jest on bardzo często spotykany na klatkach schodowych. Atrakcyjny wygląd oraz ponadprzeciętna solidność sprawiają, że granit w budynkach mieszkalnych doskonale wywiązuje się ze wszystkich swoich funkcji. Odpowiedni połysk prezentowanemu materiałowi jest w stanie zapewnić profesjonalne polerowanie. Usługa tego rodzaju jest świadczona między innymi przez specjalistyczne firmy renowacyjne. Wszelkiego rodzaju działania sprowadzające się do odnowienia powierzchni granitu odbywają się z wykorzystaniem solidnych narzędzi, takich jak rzepy diamentowe. Tego rodzaju produkty można bezproblemowo kupić w niesamowicie atrakcyjnych wariantach cenowych. Dodatkowo należy zaznaczyć, że oferowane rzepy diamentowe charakteryzują się szczególnie wysokim poziomem wydajności.

Profesjonalne sterowanie ogrzewaniem z TMK

brak zdjęciaProfesjonalne sterowanie ogrzewaniem odgrywa bardzo dużą rolę zarówno w dużych systemach ogrzewania, jak i w przydomowych kotłach centralnego ogrzewania. Klienci, którzy poszukują automatyki i urządzeń gwarantujących bezproblemowe Profesjonalne sterowanie ogrzewaniem powinni sprawdzić ofertę przedsiębiorstwa TMK. W obecnej formie działa ono na rynku od 2000 roku jednak jego historia sięga pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Długoletnia obecność na rynku pozwala zaoferować klientom najwyższej jakości rozwiązania związane ze sterowaniem kotłami c.o. czy pompami ciepła. Dodatkową zachętą są atrakcyjne ceny.

Wichary - podajniki wibracyje dla przemysłu

brak zdjęciaDzięki ogromnemu rozwojowi technologii współczesne przedsiębiorstwa mają do dyspozycji pełen wachlarz maszyn i urządzeń, które znacznie wpływają na jakość produkcji. Nasza firma dostarcza wielu tego rodzaju rozwiązań, które stosowane są w ogromnej ilości branż. Produkujemy maszyny i urządzenia dla przemysłu ciężkiego, spożywczego, recyklingu i wielu innych. Wśród urządzeń, które zasługują na zainteresowanie, znajdują się podajniki wibracyjne. Są to urządzenia przenoszące materiał, wykorzystujące w tym celu różne amplitudy drgań. W ten sposób przenosi się produkty sypkie o określonej wadze. Podajniki wibracyjne mogą pełnić również rolę dozowników. Choć w ich przypadku wydajność jest mniejsza, są z powodzeniem stosowane w wielu zakładach produkcyjnych. Wszystkie nasze urządzenia dostosowujemy do warunków, w jakich będą one pracowały w twojej firmie. Naszą naczelną zasadą jest optymalizowanie wydajności, którą osiągamy poprzez poznanie procesu produkcyjnego, w którym ma uczestniczyć zaprojektowana przez nas maszyna.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5