www.duotech.pl

profile zamknięteFirma Duotech specjalizuje się w dystrybucji produktów hutniczych i stalowych. Są to wyroby dostarczane przez huty znajdujące się w Polsce, jak i poza jej granicami. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju blachy, rury, profile zamknięte, pręty, kształtowniki i wiele innych wyrobów hutniczych. Profile zamknięte dostępne są w różnych wymiarach i rodzajach. Można zamówić profile prostokątne, kwadratowe, ze szwem, bez szwu, walcowane na zimno oraz na gorąco. Można skorzystać też z usługi przetwórstwa blach i wyrobów hutniczych. Wszystkie te produkty są doskonałej jakości, solidne i odporne na uszkodzenia.

Skraw Serwis oferuje usługi związane z obróbką metalu.

brak zdjęciaSkraw Serwis oferuje usługi dla branży ślusarskiej i zakładów zajmujących się produkcją z metalu. Obróbka metali cnc, toczenie, skrawanie, czy frezowanie wykonywane jest według innowacyjnych technologii na nowoczesnych maszynach. Firma sprawnie realizuje zamówienia zakładów przemysłowych z wielu branż, ponieważ metal używany jest powszechnie w całej gospodarce. Obróbka metali cnc sterowna jest laserowo, co jest gwarancją precyzji i najwyższej jakości. Firma jest znanym partnerem wielu fabryk, warsztatów i zakładów produkcyjnych z całego kraju. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a realizacje dostosowywane do potrzeb danego przedsiębiorcy.

Zamów kompresor w firmie TOMET już dzisiaj!

brak zdjęciaFirma TOMET dostarcza na polski rynek produkty takie jak kompresor, tłoki, sprężarki i zbiorniki. Wszystkie jej produkty są bardzo nowoczesne. Działają niezawodnie przez długi czas. Podmiot ten ze swojej strony je również serwisuje i regeneruje. Każdy tu sprzedawany kompresor posiada wszelakie niezbędne atesty. Największym zainteresowaniem odbiorców cieszy się kompresor śrubowy oraz tłokowy. Podmiot ten do obsługi każdego kupującego podchodzi bardzo indywidualnie. Istnieje więc tu możliwość zaprojektowania i wykonania takiego sprzętu zgodnie z oczekiwaniami nabywcy. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i w niskiej cenie.

Sprzedaż pokrowców materiałowych na opony

brak zdjęciaFirma AutoSock jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości produktów przeznaczonych do zwiększania przyczepności i poprawy innych parametrów jezdnych ogumienia zimowego. Są to materiałowe winter chains for car czyli odpowiedniki łańcuchów metalowych na opony. Bardzo dużym atutem takich wyrobów jest ich ogromna trwałość oraz niezwykle łatwy montaż. Warto dodać, że sprzęt ten został sprawdzony w najtrudniejszych warunkach i dzięki temu produkty typu winter chains for car z materiału są bardzo popularne w wielu różnych krajach na całym świecie, w tym również na terenie Polski.

Sprzedaż części do nowoczesnych ciągników

brak zdjęciaPunkt sprzedaży noszący nazwę Ambroży to firma handlowa, której asortyment powstał z myślą o osobach pracujących w bardzo ważnej branży, jaką jest rolnictwo. W ofercie prezentowanego sklepu dostępnych jest wiele artykułów dedykowanych dla rolników. Oprócz materiałów siewnych, nawozów i środków służących do ochrony roślin, firma sprzedaje części do ciągników Renault. Są one bardzo trwałe i zapewnią bezawaryjne działanie ciągników. Dostępne są również inne wysokiej jakości części do ciągników oraz maszyn wykorzystywanych w rolnictwie. Warto zaznaczyć, że części do ciągników Renault oraz inne produkty dostępne w tym sklepie są sprzedawane drogą wysyłkową.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4