Wichary - podajniki wibracyje dla przemysłu

brak zdjęciaDzięki ogromnemu rozwojowi technologii współczesne przedsiębiorstwa mają do dyspozycji pełen wachlarz maszyn i urządzeń, które znacznie wpływają na jakość produkcji. Nasza firma dostarcza wielu tego rodzaju rozwiązań, które stosowane są w ogromnej ilości branż. Produkujemy maszyny i urządzenia dla przemysłu ciężkiego, spożywczego, recyklingu i wielu innych. Wśród urządzeń, które zasługują na zainteresowanie, znajdują się podajniki wibracyjne. Są to urządzenia przenoszące materiał, wykorzystujące w tym celu różne amplitudy drgań. W ten sposób przenosi się produkty sypkie o określonej wadze. Podajniki wibracyjne mogą pełnić również rolę dozowników. Choć w ich przypadku wydajność jest mniejsza, są z powodzeniem stosowane w wielu zakładach produkcyjnych. Wszystkie nasze urządzenia dostosowujemy do warunków, w jakich będą one pracowały w twojej firmie. Naszą naczelną zasadą jest optymalizowanie wydajności, którą osiągamy poprzez poznanie procesu produkcyjnego, w którym ma uczestniczyć zaprojektowana przez nas maszyna.

piece zębiec

Dobry piec jakiego potrzebujesz w niskiej cenieOdpowiedni piec to ogrzewanie, które zapewni nam ciepło i komfort w domu a także zmniejszenie kosztów jakie ponosimy na zakup opału. Dlatego warto wybierać nowoczesne a jednocześnie sprawdzone i solidne rozwiązania. Są nimi piece Zębiec. Marka ta specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości pieców, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To najwyższa jakość materiałów i nowoczesne rozwiązania. Piece Zębiec w niskiej cenie, która pozwoli Ci na spore oszczędności znajdziesz w ofercie firmy Kocioł Cenowy. Szeroki wachlarz rozwiązań to gwarancja, że znajdziesz odpowiedni.

Nowoczesny osuszacz powietrza do wynajęcia

brak zdjęciaW przypadku stwierdzenia dużej wilgoci w danym pomieszczeniu, należy przeprowadzić jej zlikwidowanie, do czego używa się różnych metod i sprzętów. Firma Cramo posiada w ofercie skuteczne rozwiązanie dla takich problemów, a jest nim osuszacz powietrza. Wynajem takich maszyn jest w tym przedsiębiorstwie bardzo tani i wymaga jedynie podpisania umowy, która nie zawiera żadnych skomplikowanych zapisów. Tradycyjnie do usuwania wilgoci stosuje się ogrzewanie, ale według ekspertów znacznie bardziej wydajny jest osuszacz powietrza. Wynajem jest chętnie wykorzystywany przez osoby fizyczne, które nie potrzebują kupować takich maszyn na stałe, gdyż są im potrzebne, tylko na chwilę. Osuszacze są wydajniejsze, gdyż nie marnują energii cieplnej - powietrze dzięki nim ulega obiegowi stałemu.

www.duotech.pl

profile zamknięteFirma Duotech specjalizuje się w dystrybucji produktów hutniczych i stalowych. Są to wyroby dostarczane przez huty znajdujące się w Polsce, jak i poza jej granicami. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju blachy, rury, profile zamknięte, pręty, kształtowniki i wiele innych wyrobów hutniczych. Profile zamknięte dostępne są w różnych wymiarach i rodzajach. Można zamówić profile prostokątne, kwadratowe, ze szwem, bez szwu, walcowane na zimno oraz na gorąco. Można skorzystać też z usługi przetwórstwa blach i wyrobów hutniczych. Wszystkie te produkty są doskonałej jakości, solidne i odporne na uszkodzenia.

Skraw Serwis oferuje usługi związane z obróbką metalu.

brak zdjęciaSkraw Serwis oferuje usługi dla branży ślusarskiej i zakładów zajmujących się produkcją z metalu. Obróbka metali cnc, toczenie, skrawanie, czy frezowanie wykonywane jest według innowacyjnych technologii na nowoczesnych maszynach. Firma sprawnie realizuje zamówienia zakładów przemysłowych z wielu branż, ponieważ metal używany jest powszechnie w całej gospodarce. Obróbka metali cnc sterowna jest laserowo, co jest gwarancją precyzji i najwyższej jakości. Firma jest znanym partnerem wielu fabryk, warsztatów i zakładów produkcyjnych z całego kraju. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a realizacje dostosowywane do potrzeb danego przedsiębiorcy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4