Sprzedaż części do maszyn budowlanych

brak zdjęciaOmex to doświadczone przedsiębiorstwo, które w sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych specjalizuje się już od 2007 roku i współpracuje bezpośrednio z uznanymi na rynku producentami. Przeglądając naszą ofertę klienci bez większych trudności znajdą odpowiednie do ich potrzeb sworznie, zwolnice, czy części do mostów i skrzyń biegów. Prowadzimy również sprzedaż silników oraz poszczególnych elementów ich konstrukcji. Posiadamy w sprzedaży części między innymi takich producentów jak na przykład Yanmar. Części zamienne sprzedajemy w wyjątkowo niskich cenach dzięki naszej sprawnej organizacji i logistyce stojącej za transportami oraz za magazynowaniem. Jeżeli posiadają więc Państwo konieczne do wymiany elementy maszyny marki Yanmar, części zapasowe, których dystrybucją się zajmujemy spełnią Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu, udzielimy Państwu rzetelnej, profesjonalnej i wyczerpującej odpowiedzi. Posiadamy szeroki wybór części, a dodatkowo cechuje nas terminowość.

http://www.tadex-maszyny.pl/

opryskiwacz ręczny pilmetNie zawsze musimy posiadać holowany za ciągnikiem duży opryskiwacz, który jest przystosowany do pracy na bardzo znacznych areałach upraw rolniczych, w sadach lub na plantacjach. Bardzo wielu rolników, lub po prostu osób posiadających działki albo niewielkie przydomowe plantacje, też nosi dokonywać ich regularnego opryskiwania, lecz w tym celu w zupełności wystarczy im opryskiwacz ręczny Pilmet, dzięki któremu są w stanie bardzo szybko i sprawnie dokonać oprysków nawet na większej powierzchni. Opryskiwacz ręczny Pilmet to nie tylko oferta dla rolników, ale również dla bardzo wielu innych posiadaczy mniejszych lub większych sadów lub plantacji. Czasem samodzielnie zakładamy takie sady albo plantacje, a czasem na przykład kupujemy dom, do którego przylega taka uprawa i chcemy również ją nadal kontynuować, troskliwie ją co jakiś czas opryskując. Do tego zaś doskonale nada się sprzęt firmy Pilmet.

Automatyzuj proces produkcji

brak zdjęciaDobra owijarka do palet automatyczna jest w stanie odmienić sposób, w jaki działa twoja firma. Skorzystaj koniecznie z fantastycznych rozwiązań, jakie dzięki nam zyskujesz, ponieważ to właśnie w taki sposób jesteś w stanie efektywnie i niezwykle sprawnie kupić dla siebie nowoczesne rozwiązania, jeśli chodzi o owijanie palet. Na pewno nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaoferować ci wiele fantastycznych możliwości, jeśli chodzi o sprzedaż takich urządzeń. Nasza owijarka do palet automatyczna może się okazać tym, czego ci potrzeba do skutecznego radzenia sobie z paletami. Wejdź więc koniecznie na naszą stronę internetową i przekonaj się, jak dobre ceny możemy zaoferować!

Madar oraz pwołoki ochronne na różnych przedmiotach

chromowanieMadar to firma, która już od ponad siedemnastu lat stawia na innowacyjną technologię pozwalającą wykonywać nam powłoki ochronne na najróżniejszych przedmiotach. Zachęcamy Was do kontaktu z naszą firmą, jeżeli chcecie znaleźć dobrego i solidnego partnera wykonującego niklowanie, chromowanie, czy też cięcie CNC. Wszystkim oferujemy atrakcyjnie niskie ceny za wykonanie naszej usługi. Współpracujemy z firmami z najróżniejszych branż, które są zadowolone z naszej działalności. Chromowanie wykonywane jest przez nas w specjalnie dostosowanych do tego wannach galwanicznych, które mają 2,5 metra długości. Do wykonywania takich działań wykorzystujemy technologię, która pozwala nam na bardzo dokładnie pokrycie stali nierdzewnej. Pozwala to na wytworzenie odpowiedniej powłoki ochronnej na każdym przedmiocie, który nam powierzycie. Nasz proces galwaniczny cechuje się jedyną w swoim rodzaju wysoką wydajnością.

Kilka rodzajów nitów i nitonakrętek

brak zdjęciaNity zrywalne i nierdzewne to jeden ze sztandarowych produktów znajdujących się w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy bardzo szeroki wybór nitów, nitonakrętek i inne elementów o podobnych właściwościach w ilościach hurtowych. Wśród nitów nas klient może znaleźć zarówno klasyczne, często stosowane nity zrywalne, jak i szereg specjalnych rozwiązań - począwszy od nitów dwuelementowych, a skończywszy na trwałych nitach multigrip. Są to produkty bazujące na stali nierdzewnej wysokiej jakości, gwarantujące trwałość montowanych przy ich użyciu elementów. W naszej ofercie nie może zabraknąć solidnych narzędzi do nitowania - przede wszystkim zaawansowanych technologicznie nitownic elektrycznych i pneumatycznych. dodatkowo oferujemy także urządzenia do wciskania i zgrzewania, przystosowane do pracy z innymi kategoriami elementów montażowych - takimi jak bolce, tulejki, śruby i inne. Wszystkie nasze produkty dostępne są w sprzedaży hurtowej na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych dla firm.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5