http://www.metal-chem.com/oferta/przenosnik-tasmowy-wazacy/

podajniki taśmoweW bardzo wielu miejscach na różnego rodzaju liniach produkcyjnych oraz we wszelkiego typu centrach magazynowych oraz parkach logistycznych wykorzystywane są wykonane w bardzo różnych rozmiarach i posiadające nieraz indywidualnie dobrane parametry eksploatacyjne podajniki taśmowe. Jest bardzo wiele miejsc, w których podajniki taśmowe są także sprzężone z nowoczesnymi wagami mogącymi ważyć przewożone przez podajniki taśmowe materiały, co nie byłyby łatwe do ważenia w inny tradycyjny sposób. Producentem podajników taśmowych oraz podajników łańcuchowych, a także wielu innych elementów linii produkcyjnych jest zakład urządzeń metalowych Metal Chem.

http://www.basat.pl/technologia

maszyny do lodów świderkówKażdy, kto szuka pomysłu na własny biznes, może zainteresować się robieniem lodów, szczególnie że nie wymaga to dużych umiejętności, a chętnych na to, aby w upalny dzień zjeść zimną przekąskę nie brakuje. Problemem może być jednak znalezienie odpowiedniej maszyny do lodów świderków, gdyż wiele tego typu urządzeń jest po prostu bardzo droga w zakupie. Można jednak skorzystać z oferty sprawdzonego producenta takich maszyn i tym samym zapewnić sobie najlepszą cenę, szczególnie przy większych zamówieniach. Po dodatkowe informacje na temat specyfikacji maszyny do lodów świderków można zajrzeć na stronę producenta, ale najlepiej skontaktować się z nim bezpośrednio i poprosić o wycenę. Dzięki wybraniu maszyny z tej oferty klient ma pewność, że oferuje najlepsze lody ze sprawdzonej maszyny.

Elementy składowe maszyn rolniczych

https://www.mirex.pl/pl/c/Hydraulika-silowa/179W ofercie firmy MIREX znajdują się najwyższej jakości elementy zamienne do pojazdów wykorzystywanych w rolnictwie. Bardzo funkcjonalnymi maszynami są ciągniki, które znajdują zastosowanie przy zdecydowanej większości prac w gospodarstwach. Poszczególne elementy konstrukcyjne prezentowanych maszyn muszą cechować się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. W polecanym sklepie internetowym znajdują się między innymi odporne na przetarcia i zniekształcenia przewody hydrauliczne. Lublin to miasto, gdzie polecany sklep ma swoją siedzibę. Oferowane części są zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, co sprawia, że każdy rolnik może spokojnie odszukać wariant idealnie dopasowany do konkretnego modelu ciągnika. Polecane przewody hydrauliczne (Lublin) zapewniają szczelność i funkcjonalność całego układu hamulcowego lub paliwowego. Dzięki ich wykorzystaniu konkretny pojazd wyróżnia się bezawaryjnością.

http://lodos.pl

systemy chłodniczeNasze przedsiębiorstwo od wielu lat z sukcesem działa w branży chłodniczej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy jednym z czołowych dostawców nowoczesnych rozwiązań i urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajdują się zarówno kompletne systemy chłodnicze, jak i konkretne produkty (m.in. specjalistyczne lodówki, zamrażarki, szafy chłodnie, chłodnie przenośne itp.). Systemy chłodnicze są szczególnie popularne wśród dużych przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, które oczekują solidnych rozwiązań. Nasze produkty objęte są niezbędną gwarancją, a nasi specjaliści świadczą usługi naprawcze i serwisowe. Przedsiębiorstwo realizuje także zamówienie indywidualne (na podstawie specyfikacji produktu przedstawionej przez klienta). Istnieje możliwość złożenia zapytania ofertowego poprzez stronę internetową firmy. Na stronie znajduje się również katalog produktów wraz z opisem ich parametrów technicznych.

Produkcja części do pociągów.

brak zdjęciaJesteśmy znanym i cenionym w całej Europie producentem nowoczesnych elementów mechanicznych znajdujących zastosowanie w kolejnictwie i przemyśle ciężkim. Produkowane przez nas części pociągów zamawiane są przez czołowych wytwórców wagonów kolejowych czy zestawów samobieżnych. Opracowujemy własne unikalne technologie produkcyjne i wdrażamy niestandardowe rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej. Produkujemy części pociągów umożliwiające bezpieczne łączenie wagonów i zastawów samobieżnych wykorzystywanych w przemyśle. Zatrudniamy najlepszych inżynierów i specjalistów zarówno od transportu kołowego, jak i nowoczesnych technologii automatycznych. Nasza firma współpracuje z przedsiębiorstwami z całego świata. Kooperacja międzynarodowa jest najlepszym sposobem dochodzenia do najlepszych rozwiązań w dziedzinie mechaniki przemysłowej. Dlatego staramy się czerpać z doświadczeń naszych partnerów z całego świata. Oferujemy kompleksowe wsparcie technologiczne i zapewniamy najwyższą jakość usług. Produkujemy niezawodne i bezawaryjne elementy mechaniczne.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3