Demontż samochodów w firmie Holdmar

brak zdjęciaAuto Kasacja i Składnica Złomu Holdmar serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Firma Holdmar oferuje Państwu szereg usług, wśród których jedną z najważniejszych jest auto kasacja samochodów. Firma w swojej autoryzowanej stacji demontażu złomuje wszelakiego typu pojazdy. Oferujemy także możliwość skorzystania z lawety. Auto kasacja w firmie Holdmar to koniec problemów ze starymi, rdzewiejącymi wrakami, których nie opłaca się naprawiać czy też z całkowicie rozbitymi samochodami powypadkowymi. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Sulejówku, oraz do oddziałów w Pilawie, Łukowie, Wiązowni i Górze Kalwarii.

Met-Gum w Poznaniu - dobra myjnia zaprasza

http://www.metgum.com.pl/myjnia.htmlPotrzebujesz umyć swój samochód i nie wiesz gdzie tego dokonać? Jeśli tak, to polecamy Ci sprawdzenie, co ma do zaoferowania firma Met-Gum z Poznania. Główną częścią jej działalności jest sprzedaż opon oraz wulkanizacja, natomiast oprócz tego na klientów czeka profesjonalna myjnia (Poznań), w której mogą nie tylko wyczyścić swój pojazd z zewnątrz, ale także między innymi zlecić pranie tapicerki, czy też pielęgnację wewnętrznych i zewnętrznych elementów plastikowych w samochodzie. Warto zapoznać się z całą ofertą Met-Gum - to nie tylko myjnia (Poznań), ale przede wszystkim wulkanizacja. Sprawdź już dziś!

Części TIR w atrakcyjnych cenach

brak zdjęciaPoszukujesz sklepu prowadzonego przez fachowców, który może zaoferować Ci ogromny wybór części TIR w atrakcyjnych cenach, to zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Europart Polska S.A. W ofercie znajdziesz części mechaniczne, elementy zawieszenia czy części eksploatacyjne do wszystkich liczących się marek w Europie: MAN, Mercedes, Volvo, DAF, Iveco, Scania czy Renault. Oprócz części TIR do samych ciężarówek w katalogu znajdują się części do naczep i przyczep oraz wiele przydatnych akcesoriów. Zakupy w firmie Europart Polska S.A. to gwarancja wysokiej jakości produktów, niskie ceny i fachowa obsługa.

Profesjonalny serwis BMW w Warszawie

brak zdjęciaAutoscan to sprawdzony i skuteczny serwis BMW. Warszawa jest miastem, w którym firma ma swoją siedzibę. To właśnie tutaj przybywają kierowcy, którym zależy na fachowym przeglądzie oraz profesjonalnej naprawie swojego auta. Serwis BMW (Warszawa) realizowany przez firmę Autoscan to przede wszystkim usługi z zakresu elektromechaniki, klimatyzacji i wulkanizacji. Tak kompleksowa oferta to znaczna wygoda oraz oszczędność czasu Klienta. Z serwisem Autoscan nie ma potrzeby odwiedzać wielu mechaników – dzięki załodze wyspecjalizowanej właśnie w zakresie naprawy aut marki BMW, każdy samochód zostanie po atrakcyjnej cenie szybko i sprawnie zreperowany. Zapraszamy!

Usługi mechaniczne oraz wulkanizacyjne

brak zdjęciaZakład usługowy Autozam powstał w 1984 roku. Jest to więc firma posiadająca ogromne doświadczenie branżowe. Zajmuje się ona świadczeniem usług mechanicznych oraz wulkanizacyjnych. Wykonywane są między innymi takie prace jak prostowanie felg. Warszawa jest głównym obszarem pracy tej firmy. Dodatkowo oferta obejmuje montaż nowoczesnych gadżetów w pojazdach oraz telewizji przemysłowej w zakładach pracy. Prezentowany warsztat posiada nowoczesne urządzenia i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Dzięki temu oferowane jest szybkie i dokładne prostowanie felg. Warszawa to miasto stanowiące siedzibę tego warsztatu.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7