Skup i sprzedaż samohodów używanych

brak zdjęciaProwadzimy serwis internetowy, przy użyciu którego można sprzedać bądź zakupić samochody używane osobowe. W naszej ofercie można znaleźć setki samochodów różnych marek. Są to auta utrzymane w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym. Wszystkie auta są dokładnie sprawdzone przez naszych specjalistów. Korzystając z naszych usług można mieć pewność, iż nabywa się sprawne, bezwypadkowe samochody używane osobowe. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Pobierana przez nas prowizja wynosi zaledwie 5 procent wartości pojazdu. Naszą działalność prowadzimy już od ponad 15 lat.

Expresowa spedycja do Czech

brak zdjęciaWL – Logistik to firma, jakiej szukałeś od dawna. Podmiot, który zrealizuje dla Ciebie najlepsze usługi w branży transportowej. Jest to najbardziej profesjonalna spedycja. Czechy zaś są jednym z tych krajów na terenie, których WL – Logistik realizuje swoje działania. Aczkolwiek nie jedynym. Albowiem podmiot działa na terenie znacznie większej ilości krajów. Podczas wykonywania swoich działań WL – Logistik oferuje nie zwykle atrakcyjne i dogodne warunki. Miły kontakt z firmowymi specjalistami, kierowcami i innymi osobami zapewnia komfort w działaniu i pełną wygodę. Dodatkowo stawki oferowane przez firmę są niezwykle atrakcyjne i godne polecenia wszystkim tym, którym niezbędna jest profesjonalna spedycja. Czechy oraz inne kraje dzięki firmie WL – Logistik stoją otworem. Warto więc skorzystać z tych niezwykłych usług spedycyjnych gdy zachodzi potrzeba zrealizowania transportu. Dzięki WL - Logistik transport zostanie zrealizowany najbardziej profesjonalnie jak tylko się da.

http://www.lontex.pl/oferta/obsluga-prawna

rozliczanie czasu pracy kierowcyKierowca to zawód, który wymaga nie tylko sporych umiejętności w prowadzeniu różnego rodzaju pojazdów. Jest to również profesja, która nie może obejść się bez zgodnego z przepisami rozliczania czasu pracy. Firmy, które działają w transporcie, zmuszone są do zatrudniania dodatkowego personelu, który odpowiedzialny jest za odpowiednie rozliczanie czasu pracy kierowcy. Prowadzi to do wzrostu kosztów działalności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie, mniejszych zysków. Jako firma, która od lat działa w branży transportowej, znamy się doskonale na zasadach, jakie powinny być stosowane podczas rozliczania czasu pracy kierowców. Dlatego postanowiliśmy swoją wiedzą podzielić się również z innymi podmiotami, których działalność oparta jest na spedycji. Rozliczanie czasu pracy kierowcy bywa żmudne i wymaga ciągłego aktualizowania wiedzy z zakresu zmieniających się przepisów. Pozwól zająć się tymi zagadnieniami specjalistom, a wtedy będziesz mógł się skupić na rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

http://www.dyszkiewicz.pl

dacia warszawaJeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowego samochodu, to warto polecić Ci wizytę w salonie Dyszkiewicz, jaki od wielu lat działa na stołecznym rynku, zajmując się sprzedażą i serwisowaniem samochodów. W jednym miejscu możesz kupić pojazdy wyprodukowane przez fabryki czterech marek: Renault, Nissan, Seat i Dacia. Warszawa - ze stolicy przyjeżdża do salonu Dyszkiewicz najwięcej klientów, choć renoma marki sprawia, że również nie brakuje kierowców z innych zakątków kraju. Dacia (Warszawa) to dobry wybór jako pojazd do codziennej eksploatacji. Każdy z dostępnych modeli cechuje się uniwersalnością, starannością wykonania i do tego korzysta z wypróbowanej przez lata techniki Renault. Przyjeżdżając do salonu Dyszkiewicz, możesz porównać auta i wybrać ten, jaki będzie służyć przez długie lata.

Limuzyny w ofercie wypożyczalni Easy Rentall

brak zdjęciaWypożyczalnia samochodów Easy Rentall zaprasza wszystkie osoby zainteresowane wynajęcie auta po preferencyjnych warunkach. Pracownicy Easy Rental czekają na Państwa w siedzibie firmy we Wrocławiu oraz w oddziałach lokalnych w Katowicach, Bielsku Białej i Krakowie. Wypożyczalnia aut Wrocław oferuje między innymi wygodne samochody klasy D, takie jak Ford Mondeo czy Volkswagen Passat. Spełnią one wymagania tych osób, które poszukują komfortu. Wypożyczalnia aut Wrocław oferuje wynajęcie tych świetnych samochodów po bardzo atrakcyjnych stawkach. Jeśli zepsuje się Państwu auto albo poszukujecie wygodnej limuzyny na wyjazd – Easy Rentall ma dla Państwa świetną ofertę.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5