Odpowiednia grubość biżnika w oponie zimowej.

brak zdjęciaW porównaniu do opony letniej czy całorocznej bieżnik opony zimowej jest zdecydowanie głębszy. Specjalistyczne badania wiodących producentów opon jasno określiły, że bieżnik opony zimowej aby zapewnić bardzo dobrą przyczepność musi mieć minimum 8 milimetrów głębokości. Ma to związek z trudnymi i wymagającymi warunkami jakie panują w okresie późnojesiennym, zimowym i wczesnowiosennym, gdy na jezdni istnieje największe prawdopodobieństwo zalegania pokrywy śnieżnej i błota pośniegowego, to właśnie dzięki wspomnianemu bieżnikowi nadmiar śniegu zostaje wpchnięty w bieżnik poprawiając przyczepność kół. W oponach z małym bieżnikiem śnieg zalega na oponie utrudniając kontakt gumy z podłożem co przekłada się na pogorszenie jazdy z wielkim ryzykiem poślizgu.

Transport wahadłowy w ofercie firmy Ergologis

brak zdjęciaTransport wahadłowy organizowany jest do przewozu osób na odległości nie większej niż 50 kilometrów i realizowany jest w sposób wielokrotny tam i z powrotem do miejsca przeznaczenia, stąd oczywiście bierze się sama jego nazwa. Ta specyfika sprawia, że transport wahadłowy może się doskonale nadawać do przewożenia ludzi na przykład realizujących różne rodzaje służbowych obowiązków. Firmy zajmujące się spedycja i logistyka czasem zajmują się także przewozem ludzi choć generalnie ich działalność polega na przewozie towarów. Współpracując z wieloma klientami firmy spedycyjne i logistyczne są w stanie zapewnić doskonałą jakość rozprowadzania towarów i pomagają swoim klientom w realizacji ich misji biznesowej. Doskonałą ofertę współpracy z wieloma klientami posiada firma transportowo-spedycyjna Ergologis.

Atrakcyjne pojazdy premium w ofercie Select Automotive

brak zdjęciaLuksusowe auta najlepszych marek można znaleźć w stałej ofercie firmy Select Automotive. To ceniony broker samochodowy, specjalizujący się w sprzedaży pojazdów najlepszych marek. Z racji tego, że działalność firmy prowadzona jest w wielu krajach świata i odbywa się na innych zasadach, niż w przypadku salonów samochodowych, oferowane auta są o wiele tańsze od pojazdów w salonach. Luksusowe auta cieszą się wielkim zainteresowaniem Współczesnych Polaków i żaden segment rynku dóbr luksusowych nie wzrasta w tak dużym tempie, jak sprzedaż pojazdów klasy premium. W Polsce szczególnym zainteresowaniem cieszą się auta niemieckie, takie jak BMW, Mercedes, Audi i Porsche. Ale to nie jedyni producenci aut luksusowych na świecie. Równie dobre auta luksusowe to Lexusy, Infiniti, Jaguary a także Land Rovery i pojazdy, oferowane przez firmy amerykańskie. Pojazdy oferowane są ze standardową gwaracnją producenta.

https://pkspolonus.pl/

rozkład jazdy autobusówNajważniejszym zadaniem przed wyruszeniem w podróż jest dokładne zaplanowanie przewidywanego przejazdu. Ta czynność staje się jeszcze istotniejsza, jeśli decydujemy się na wyruszenie w drogę transportem zbiorowym. Chcemy wiedzieć, skąd wyruszają konkretne kursy, w których godzinach i w jakie dni. Przy okazji pozyskujemy informacje o cenach biletów oraz warunkach przewozu. Najlepsze przedsiębiorstwa przewozowe, dbające o dobre samopoczucie klientów i komfort ich podróżowania przedstawiają w sieci internetowej rozkład jazdy autobusów. Jest to spis wszystkich realizowanych przez firmę kursów, na bieżąco aktualizowany i uzupełniany. Rozkład jazdy autobusów staje się szczególnie ważny w sytuacji, gdy dane przedsiębiorstwo realizuje kursy po praktycznie całym kraju. Na pewno do takich liderów na rynku przewozowym zalicza się PKS Polonus. Trzeba przyznać, że potrafi ono zadbać o komfort klientów. Nie tylko w trakcie jazdy, ale również w trakcie przygotowań do planowanego wyjazdu. To niejedyny atut tej firmy.

Motocykle - poczuj wiatr we włosach

brak zdjęciaMasz dość jeżdżenia samochodem? Nasze nowe skutery stworzyliśmy z myślą o Tobie. Od teraz przejażdżka może być jak spacer w słoneczny dzień. Dzięki wygodnej kanapie zapewnisz przyjemną podróż nie tylko sobie, ale również pasażerowi. Korki w wielkim mieście już nie muszą być straszne. Co z tego, że możesz posiadać wypasiony samochód, kiedy i tak musisz stać w korku. Skuter pozwoli ci ominąć takie sytuację i cieszyć się z wolnego czasu. Nasze nowe skutery to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się przesiąść z transportu miejskiego i mają dość czekania na przystankach miejskich. Koszt jeżdżenia cały miesiąc na skuterze to koszt miesięcznego biletu na transport publiczny i mnóstwo wolnego czasu. Nie musisz martwić się, że spóźnisz się na ważne spotkanie, randkę czy mecz. Dzięki nam dotrzesz na miejsce przed czasem. Skuter bezapelacyjnie zmieni Twoje codzienne życie - zdecydowanie zmieni je na lepsze.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7