http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/

serwis nissan piasecznoPodwarszawskie miejscowości to rejony, w których wiele osób bardzo chętnie mieszka i żyje, a jednocześnie pracuje w oferującej znacznie lepsze warunki finansowe i pensje Warszawie, dojeżdżając do niej codziennie ze swojego podwarszawskiego miejsca zamieszkania. Często takie osoby preferują dojeżdżanie samochodem dlatego, że będą w stanie nim wygodnie przyjechać do firmy bez konieczności stosowania, nieraz z kilkoma przesiadkami, komunikacji miejskiej. W Warszawie bardzo chętnie wykorzystywane są japońskie samochody i dla wielu osób zamieszkujących podwarszawskie miejscowości przydatny może być na przykład serwis Nissan. Piaseczno należy do takich miejscowości, w których wiele samochodów japońskich jest wykorzystywanych i ma tutaj wiele pracy serwis Nissan. Piaseczno jest miejscowością, w której taki serwis prowadzi firma Dyszkiewicz.

http://www.renault.dyszkiewicz.pl/

renault warszawaNasza firma zajmuje się już od wielu długich lat prowadzeniem jednego z najbardziej popularnych serwisów Renault - Warszawa. Z całą pewnością do naszego warsztatu przyciągają klientów nie tylko nasze wyjątkowo atrakcyjne ceny. Nasza firma jest jednym z autoryzowanych liderów marki na terenie Polski, dlatego też wszystkie naprawy wykonujemy wykorzystując oryginalne części. Zawsze przykładamy dużą uwagę do tego jak wykonujemy poszczególne prace serwisowe, dlatego też z całą pewnością zasłużyliśmy sobie na miano najlepszego serwisu Renault - Warszawa, który nigdy nie zawodzi swoich klientów.

http://www.dacia.dyszkiewicz.pl

dacia warszawaAtrakcyjne cenowo, od względem wyposażenia oraz bezpieczeństwa jazdy, auta Dacia (Warszawa) oferowane są w autoryzowanym salonie Dyszkiewicz, otrzymującym korzystne referencje od dotychczasowych klientów. Omawiana firma to nie tylko dynamicznie rozwijający się salon z nowymi i używanymi pojazdami przedstawianej marki, ale również nowoczesny punkt serwisowy, gdzie wykonamy interesujące nas naprawy blacharskie, lakiernicze czy elektromechaniczne. Umówienie się na jazdę próbną, podobającym się nam modelem samochodu Dacia (Warszawa) również nie jest tutaj żadnym problemem, wystarczy pojedynczy kontakt telefoniczny, a wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Kilka sposobów finansowania do wyboru, niewygórowana wysokość wpłat wstępnych, duży wybór aut, z aktualnych i minionych kolekcji, na bieżąco organizowane wyprzedaże i akcje promocyjne - to wszystko są argumenty, za wyborem tego dealera, o ustabilizowanej pozycji na rynku. Dogodne formy ubezpieczenia pojazdu, też są wizytówką tego sprzedawcy.

Nowoczesny salon z autami BMW

brak zdjęciaZakup nowego auta, w autoryzowanym salonie i samodzielny wyjazd z oddziału, to marzenie każdego kierowcy, obecnie na wyciągnięcie ręki, dzięki licznych punktach czołowych marek, na terenie całego kraju. M-Cars to renomowany salon i punkt serwisowy dla aut BMW (Libertów i okolice) zapewniający indywidualne traktowanie każdego zgłaszającego się klienta, różnorodną ofertę pojazdów, w tym modeli gotowych do odbioru czy też możliwość rezerwacji wizyty w punkcie serwisowym drogą elektroniczną, po wypełnieniu przejrzystego formularza zgłoszeniowego. Przedstawiany serwis BMW (Libertów i Kraków - w tych dwóch miasta omawiana firma posiada stacjonarne punkty) specjalizuje się nie tylko w naprawach elektromechanicznych, ale również blacharskich i lakierniczych, z możliwością wynajmu samochodu zastępczego. Zakres oferty usługowej, świadczonej w tym serwisie, dostosowywany jest do potrzeb konkretnego kierowcy.

Ładunki sypkie w spedycji dzięki firmie DPV Logistic

brak zdjęciaPrzewozy różnego rodzaju towarów w obrocie krajowym i zagranicznym kojarzą się najczęściej z różnego typu paczkami lub stosami towarów lokowanymi na euro paletach i oczywiście odpowiednio zabezpieczonymi przed rozsypaniem zazwyczaj poprzez owijanie palet specjalną folią. Tymczasem istnieją także zupełnie inne do przewożenia i wymagające odmiennych pojazdów do ich transportu ładunki sypkie. Spedycja tego rodzaju ładunków jest oczywiście bardziej skomplikowana niż typowe upychanie palet w ładowniach samochodów transportowych, realizowane przez większość firm zajmujących się transportem krajowym i międzynarodowym. W przeciwieństwie do przewozu ładunków na euro paletach, o wiele bardziej skomplikowana w organizacji i wymagająca specjalistycznego taboru będzie usługa transportowania towarów, którymi są ładunki sypkie. Spedycja tego rodzaju nietypowych, jak tam przeciętne usługi transportowe, towarów realizowana jest między innymi przez firmę DPV Logistic.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7